EEC-225-24
آداپتور سفر دوگانه USB 2.4A بین‌المللی یک واحد جمع و جور با مکانیزم کشویی است که 4 نوع مختلف از پریز (آمریکا/انگلستان/اروپا/استرالیا) را برای استفاده در بیش از 195 کشور در سراسر جهان به بیرون می‌کشد. این آداپتور USB جهانی دارای دو پریز AC جهانی است.
همه چیز را به طور ایمن و کارآمد شارژ کنید، این شارژر مسافرتی با دو سوکت و 2.4A به دقت از مواد بادوام و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است تا شارژی ایمن و بدون نگرانی را تضمین کند. دستگاه‌های خود را با لایه‌های متعدد حفاظت به طور ایمن شارژ کنید، از جمله یک سیستم چندگانه حفاظت با میکروچیپ‌های باکیفیت برای جلوگیری از ولتاژ بیش از حد، جریان بیش از حد، گرمای بیش از حد یا اتصال کوتاه. اجزای باکیفیت و گواهینامه‌های متعدد حفاظت کامل را برای شما و دستگاه‌هایتان تضمین می‌کنند.
ویژگی‌ها
  • طراحی منحصر به فرد پریز AC از ورود یک دوشاخه جلوگیری کرده و از شوک الکتریکی جلوگیری می‌کند.
  • مکانیزم قفل ثبت شده برای اطمینان از اینکه تنها یک دوشاخه در یک زمان می‌تواند استفاده شود.
  • مجهز به چهار نوع دوشاخه بین‌المللی داخلی. (ایالات متحده/بریتانیا/اتحادیه اروپا/استرالیا)
  • پورت‌های USB دوگانه شامل دو پورت USB است که حداکثر خروجی کل ۲.۴ آمپر را دارد.
  • AHOKU حق ثبت اختراع بین‌المللی محفوظ است.
مشخصات فنی
  • قدرت ورودی AC: 100-240V AC، حداکثر 8A، 50/60Hz
  • خروجی دوگانه USB: 5V DC، حداکثر 2.4A.
  • پریز AC جهانی با 4 دوشاخه (ایالات متحده / اتحادیه اروپا / بریتانیا / استرالیا)
  • حفاظت از فیوز داخلی
شماره مدل EEC-225-24
(حداکثر 880W در 110V AC، حداکثر 1840W در 230V AC)
نوع پریز AC پریز AC دوگانه جهانی
خروجی USB 5V DC، 2.4A مجموع
نوع پریز DC نوع A*2
نوع پلاگین آمریکا/اروپا/انگلستان/استرالیا
محافظت در برابر نوسانات اختیاری
محافظ فیوز بله
پرده ایمنی بله
شاخص بله
پلاگ زمین‌دار ندارد
اندازه 114 x 53 x 50 میلی‌متر
وزن 164 گرم
تأیید CE، FCC، CoC V5، RoHS، REACH
گالری
دانلود فایل‌ها
مشخصات آداپتور سفر جهانی با دو خروجی و 2 شارژر USB EEC-225-24
دانلود
از سال 1983 در تایوان واقع شده است، AHOKU Electronic Company تولیدکننده محصولات و قطعات الکترونیکی بوده است. محصولات اصلی OEM / ODM آنها شامل آداپتور سفر جهانی با دو خروجی 2.4A، PDUهای هوشمند و سازگار با محیط زیست، آداپتورهای سفر جهانی، مبدل‌ها، شارژرهای USB، محافظ‌های نوسان و نوارهای برق است که استانداردهای بالای QC، IQC، IPQC، QA، AQL، ISO، FMEA، CPK و RoHS را برآورده می‌کند.